Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Kandydaci do SU: kampania i wybory (6.10.2011)

Ola Malitowska (I A) i Mateusz Menkina (I F), Miłosz Marek (II F) oraz Zuzia Mendera, Ola Drzewiecka, Justyna Koszela z II A2, a także Bartek Matuszewski i Miłosz Tokarski z II B1 oraz Heniek Orszulak, Ola Nadera z kl. II D.

Co łączy wszystkich? Poparcie Wychowawców i Kolegów z klasy oraz kandydowanie do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2011/2012.

Dlaczego kandydują? Mają wolę pracy i współpracy, pasję, zaangażowanie, a przede wszystkim szukają wyzwań, z którymi chcą się mierzyć jako przedstawiciele Uczniów naszej Szkoły w nowym Zarządzie Samorządu Uczniowskiego III LO.

Działali już aktywnie w samorządach gimnazjalnych, piłkę nożną traktują na serio, grając w klubie sportowym, robią świetne zdjęcia, są sprawnymi organizatorami i znają się na akustyce, profesjonalnie nagłaśniając imprezy, grają też na basie. Jednym słowem bogaty wachlarz możliwości i drzemiący w środku potencjał: jedno i drugie do wykorzystania. Od zaraz!

Kandydaci - co warto podkreślić - z klas o różnych profilach przez 3 dni tego tygodnia; od poniedziałku do środy (3–5.10.2011) poprowadzą indywidualną kampanię mającą na celu przekonać, że to właśnie na Nich warto oddać głos w czwartkowych wyborach. Przeprowadzimy je w szkole podczas kolejnych przerw między lekcjami (od godz. 9:40). Na szkolnej stronie w Internecie znajdziecie krótką wizytówkę promującą każdego Kandydata wraz ze zdjęciami zamieszczonymi w galerii ”Kandydaci do SU 2011/2012”. A zabiegających o Wasze poparcie umieścimy na szkolnej WWW. w porządku alfabetycznym. Pamiętajcie, że tylko od Kandydatów zależy, czy zdołają Was do siebie przekonać, zyskując poparcie liczone wagą każdego głosu.

Osoba, która w wyniku czwartkowych wyborów (6.10.2011) otrzyma największą ilość głosów, zostanie nowym Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego (szefową ustępującego właśnie jest Marcelina Sobczak). Nowy Przewodniczący zaprosi do współpracy wszystkich Kandydatów - niezależnie od uzyskanych wyników. O podziale funkcji w nowym Zarządzie SU zdecydują pomiędzy sobą jego Członkowie na pierwszym zebraniu, które zwoła Przewodniczący tuż po oficjalnym ogłoszeniu i upublicznieniu wyników - ujawnimy je w poniedziałek 10.10.2011 (wraz z podaniem do wiadomości wyników prawyborów po debacie wyborczej, mającej miejsce w III LO 29 września).

Wtedy będziemy już w nowej powyborczej rzeczywistości: tej parlamentarnej i samorządowej… w Koperniku.

Opiekunowie SU

f m