Copyright © 2019 Home - dGg3bmRlcmlubw

www.kopernik.kalisz.pl - na nowo w sieci!

KOCHANI ZAPOWIADANA DŁUGO NOWA ODSŁONA STAŁA SIĘ FAKTEM. WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE W INTERNECIE - NOWA SZATA GRAFICZNA JUŻ DO WASZEJ DYSPOZYCJI, ALE TO NIE KONIEC ZMIAN...

A za przygotowanie dziękujemy: prof. Ryszardowi Maciejewskiemu i Jego niezawodnej Ekipie z III A2: Kamilowi Cała, Mikołajowi Robakowskiemu i Rafałowi Strachowskiemu. Szczególne podziękowania należą się również Aleksandrze Drzewieckiej z tej klasy - szkolnej fotoreporterce oraz naszemu filmowcowi Adamowi Bartosikowi (III A2).

Dziękujemy Nauczycielom, którzy przygotowali swoje podstrony. Uczniom odpowiedzialnym za sekcje przedmiotowe, koła, kluby, życzymy wytrwałości, zawsze aktualnych danych i tylko ciekawych newsów.

Wyrazy wdzięczności kierujemy w końcu do Jakuba Łuczaka, Absolwenta 2012 z klasy III G (najlepszego ucznia III LO), który przez cały rok konsekwentnie kopiował materiały archiwalne na nową stronę.

Informacyjnie stronę www.kopernik.kalisz.pl aktualizuje i zaopatruje w wiadomości prof. Witold Torbiarczyk.

Nowością jest górny, ruchomy pasek, na którym podajemy skrótowo najważniejsze wydarzenia, o których powinniście wiedzieć w pierwszej kolejności, czyli w najbliższym czasie.

Jednocześnie informujemy, że trwa kalibrowanie adresu naszej strony w wyszukiwarkach internetowych. Chcąc bezproblemowo korzystać z serwisu Kopernika w sieci, wpisujcie dokładny adres: www.kopernik.kalisz.pl

red.

f m