Copyright © 2017 Home - dGg3bmRlcmlubw

Dzień Sportu - podsumowanie

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom, osobom zaangażowanym w Dzień Sportu Szkolnego. Dzięki Wam sportowe zmagania były wspaniałym świadectwem Waszej sprawności, determinacji i radości z uprawiania Sportu...

Wyniki konkurencji:

Biegi sztafetowe:

I miejsce: klasa 2 A w składzie: Marta Durska, Kasia Lis, Bartek Rogacki

II miejsce: klasa 1 G w składzie: Weronika Rosołek, Jan Magnuszewski, Michalina Gaj, Robert Podgórski

III miejsce: klasa 1 A w składzie: Agata Kurowska, Jakub Chachuła, Natalia Janiak, Adrian Kurek

IV miejsce: klasa 1 D2 w składzie: Julia Bartczak, Hubert Chojnacki, Martyna Balcerzyk, Łukasz Ignaczak.

Piłka nożna dziewcząt:

I miejsce: drużyna dziewcząt klas matematyczno- fizycznych w składzie: Natalia Janiak, Marta Durska, Aleksandra Generowicz, Julia Sztandera, Julita Dziewięcka

II miejsce: drużyna dziewcząt klas biologiczno-chemicznych w składzie: Martyna Balcerzyk, Oliwia Gawron, Klaudia Kowalczyk, Aleksandra Karkoszka, Marta Pilarska, Maria Smelczyńska

III miejsce: drużyna dziewcząt klas biologiczno-chemicznych i matematyczno-geograficznych w składzie: Wiktoria Nogaj, Natalia Szyszkiewicz, Karolina Mosiołek, Weronika Dolak, Paulina Pogorzelska, Patrycja Pogorzelec, Ewa Przepiórka.

Najwięcej bramek w Mistrzostwach zdobyły Natalia Janiak i Oliwia Gawron.

Piłka siatkowa dziewcząt:

I miejsce: klasa 1 B1 / 1 B2 w składzie: Aleksandra Generowicz kl. 1 B1, Aleksandra Zimna kl. 1 B1, Karolina Janiak kl. 1 B1, Aleksandra Łazarek kl. 1 B2, Magdalena Kuświk kl. 1 B2, Emilia Duleba kl. 1 B2, Aleksandra Cicha kl. 1 B1, Aleksandra Kurzawa kl. 1 B1

II miejsce: klasa 2 D3 w składzie: Agata Strejczek, Justyna Kuczyńska, Martyna Janiak, Klaudia Raźniewska, Joanna Bródka, Kaja Pogorzelec, Sandra Banasiak, Angelika Tułacz

III miejsce: klasa 1 D3 w składzie: Oliwia Holenc, Agata Witczak, Magda Musialska, Oliwia Gawron, Zuzanna Sztrajt, Oliwia Gryszel

IV miejsce: klasa 2 D1 w składzie: Natalia Szyszkiewicz, Zuzia Piechota, Ola Łukasik, Julia Spychała, Wiktoria Nogaj, Weronika Dolak.

Sprawni jak żołnierze (dziewczęta):

I miejsce: klasa 1 D2 (Anna Zamysłowska, Maria Smelczyńska, Julia Bartczak)

II miejsce: klasa 2 D2 ( Joanna Kubiak, Paulina Pogorzelska, Ewa Szadkowska)

III miejsce: klasa 1 B1 (Aleksandra Zimna, Kinga Łuczak, Karolina Janiak)

IV miejsce: klasa 1 D1 (Natalia Jarantowska, Julia Śmigielska).

Sprawni jak żołnierze (chłopcy):

I miejsce: klasa 2 A (Hubert Łuczak, Marcin Grabowski)

II miejsce: klasa 1 B1 (Bartosz Szczupak, Antoni Sołtysiak, Jędrzej Jamnicki)

III miejsce: klasa 1 D2 (Hubert Chojnacki, Łukasz Ignaczak, Maciej Kuświk)

IV miejsce: klasa 1 D1 - klasę reprezentował Szymon Antoniak.

Piłka siatkowa chłopców:

I miejsce: klasa 2 B1 (Aleksy Migasiewicz, Wiktor Domagała, Miłosz Kaźmierczak, Michał Liszkowski, Kamil Pawlak, Mateusz Gruszka, Jarek Andrzejewski, Jakub Wypych, Radek Wagan, Wiktor Kamiński)

II miejsce: klasa 2 D2

III miejsce: klasa 2 D1

IV miejsce: klasa 2 B2.

Piłka nożna chłopców:

I miejsce: klasa 1 B1

II miejsce: klasa 1 B2

III miejsce: klasa 2 A.

- Gratulujemy wyników i życzymy aktywnych sportowo wakacji. Anna Michalska

f m