Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Wakacje... Tylko z głową !!!

Rozpoczęły się wakacje - dobrze by i one były czasem przeżytym z głową na karku. Wychowawcy, żegnając Was na dwa letnie miesiące, wyrazili nadzieję wrześniowego spotkania w komplecie. Życie pisze jednak swoje scenariusze - niekiedy zaskakujące, ale bywa, że i dramatyczne.

Za szkolną pielęgniarką, p. Marią Przybyłą, wychowawcami, nauczycielami i oczywiście dyrekcją III Liceum bardzo prosimy Was o rozsądek, unikanie niepewnych sytuacji czy zachowań naznaczonych ryzykiem.

Jesteście młodzi i odważni, ale niekiedy nagłe i w konsekwencjach zgubne skutki okoliczności nie do przewidzenia mogą Wasz piękny, młodzieńczy świat zniszczyć - zbyt często nieodwracalnie.

Uważajcie na siebie: w kraju i poza jego granicami. Dbajcie nie tylko o swoje bezpieczeństwo i zdrowie, ale uwrażliwiajcie się też na innych. Nie zawierajcie wątpliwych znajomości, nie dajcie się uwieść i zdobyć fałszywymi komplementami.

Zbyt często inni żerują na naszej naiwności czy niewiedzy... Podróżując, miejcie oczy i uszy szeroko otwarte.

- Na czas wakacyjnego lata życzymy Wam słońca, wolnego czasu i najpiękniejszych wspomnień. Tym z Was, którzy już podjęli się jakiejkolwiek pracy, życzymy, by stała się ona cennym, życiowym doświadczeniem na miarę młodości.

Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia za 2 miesiące.

III Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

f m