Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Zadbaj o swoją twarz

Uniwersyteckie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej jest realizatorem projektu "Wielkopolski program kompleksowej terapii osób z wrodzonymi wadami twarzy" w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, dedykowanego mieszkańcom Wielkopolski w wieku do 18. roku życia z zaburzeniami morfologii twarzy.

W ramach programu dzieci mają możliwość skorzystania z wielospecjalistycznej diagnostyki i terapii (ortodoncja, chirurgia szczękowa, chirurgia plastyczna, genetyka, logopedia, rehabilitacja, psychologia i psychiatria).

A wszystkim zainteresowanym uczniom za prof. dr. hab. Andrzejem Tykarskim, rektorem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, polecamy skorzystanie z tego kompleksowego wsparcia. Do czego namawia też p. Maria Przybyła, szkolna pielęgniarka.

Rejestracja uczestników: 61 854 73 35; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro projektu: 61 854 73 34; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; www.ucs.poznan.pl

f m