Copyright © 2019 Home - dGg3bmRlcmlubw

Ferie z musicalem i Anastazją

MUSICCAMP to jedna z propozycji nietuzinkowego spędzenie ferii - w formie warsztatów artystycznych. Musicalowe półkolonie odbędą się w drugim tygodniu w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Przez 6 dni dzieci i młodzież poznają sztukę musicalową. Jak mówi radiuCENTRUM Dariusz Grodziński, dyrektor CKIS, to połączenie kilku artystycznych elementów:

- MUSICAMP będzie wydarzeniem, w którym można rozwijać swoje umiejętności w zakresie sztuki aktorskiej, tańca i śpiewu. Musical w znakomity sposób łączy te trzy sztuki. Będzie to bardzo rozwijające wszechstronnie doświadczenie, które poprowadzą młodzi, ale już bardzo utytuowani instruktorzy. Całość projektu MUSICAMP koordynuje aktorka musicalowa Anastazja Simińska (Absolwentka III LO; przyp. SAI).
Część aktorską poprowadzi Weronika Kryczka, za taniec odpowieda choreograf Tomasz Kudłacz, a zajęcia ze śpiewu i emisji głosu proponuje Aleksandra Kosiorek.

Warsztaty od 19 do 24 lutego w dwóch blokach artystycznych. Uczestnicy warsztatów będą podzieleni na odpowiednie grupy wiekowe. Warto się śpieszyć z zapisami, bo ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły na stronie i w siedzibie Centrum przy Łaziennej 6. Paweł Figiel, radioCENTRUM

f m