Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Like dla absolwentki Kopernika

Absolwentka klasy humanistycznej III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu- Aleksandra Kołodziejek została zgłoszona przez Mariana Maćkowiaka- komendanta Hufca Kalisz im. ks. hm. Stanisława Piotrowskiego do "Nagrody Frankiewicza", która została stworzona dla młodych,  postrzegających Ojczyznę jako najwyższą wartość i zasługujących na miano patriotów wolnej Polski.

Nagroda ufundowana jest dla upamiętnienia postaci Macieja Frankiewicza- człowieka prawego serca i wielkiej odwagi.

Ola w 2010 roku wstąpiła do drużyny harcerzy i przez osiem lat wspinała się po drabinie kolejnych tytułów i odznaczeń. Oddała harcerstwu całe swoje serce, angażując się w wiele projektów i wydarzeń. Ze wzruszeniem patrzy jak jej jej podopieczni z radością przychodzą na zbiórki i zachęcają do tego innych, przez co grupa cały czas się rozrasta. Nie ma dnia, by nie wspomniała i nie zrobiła czegoś na rzecz harcerzy. Zawsze skłonna do pomocy - uszczęśliwia ją to.

Jej podopieczni nie raz stwierdzili, że w przyszłości chcą być tacy jak ona, ponieważ jest człowiekiem bardzo wrażliwym, o wielkim sercu. Nic więc dziwnego, że jej zgłoszenie znalazło się w 10 najlepszych i przeszła do decydującej fazy, która rozstrzygnie kto wygra "Nagrodę Frankiewicza". Wszyscy, którzy ją znają trzymają za nią mocno kciuki, ponieważ wiedzą, iż znalazła się wśród najlepszych nie przez przypadek a ta nagroda była by podziękowaniem za trud i serce jakie włożyła w harcerstwo.

Każdy z Nas może pomóc Oli wygrać nagrodę publiczności. Znajduje się ona cały czas w ścisłej czołówce i to My możemy sprawić, iż wygra. Zasada jest bardzo prosta. Wystarczy wejść bezpośrednio w link:

https://www.facebook.com/NagrodaFrankiewicza/videos/1415521715215187/?q=nagroda%20frankiewicza

i jedyne co zrobić to kliknąć słynne: "Lubię to" pod filmem. Takie proste, a tak ważne.

Niech Kopernik połączy siły i pomoże Oli wygrać nagrodę, na którą w pełni zasługuje!

SAI

f m