Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Efekt Motyla - stypendium

Fundacja Efekt Motyla ogłasza nabór do programu stypendialnego w roku szkolnym 2018/19. Program stypendialny jest prowadzony od roku 2008 i z każdym rokiem coraz bardziej się rozwija.
Stypendium Fundacji Efekt Motyla jest przeznaczone dla uczniów z terenu całej Polski zdolnych i zmotywowanych do nauki, którym trudna sytuacja materialna utrudnia zdobywanie wiedzy.

Celem stypendium jest wspomaganie edukacji młodych ludzi, rozbudzanie ambicji i przedsiębiorczości. Stypendia w wysokości 300 zł na miesiąc przyznawane są przez kolejne 10 miesięcy roku szkolnego. Ponadto dla wybranych Stypendystów organizowany jest także wyjazd motywacyjny do Warszawy w październiku 2018 połączony z warsztatami rozwojowymi.
Warunki formalne, jakie należy spełnić:
- zamieszkanie na wsi,
- uczęszczanie do VII klasy szkoły podstawowej / II i III klasy gimnazjum / szkoły ponadgimnazjalnej (liceum, technikum, szkoła zawodowa),
- trudna sytuacja materialna w rodzinie,
- przesłanie poprawnie wypełnionego wniosku o przyznanie stypendium w terminie 1 - 15 lipca 2018 r. wraz ze skanem świadectwa szkolnego za rok 2017/18 na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Matsiyeuskaya, Effectus Papilionis Foundation. Koordynator zarządzający

f m