w roku szkolnym 2022/2023
Nazwisko i imię |
Przedmiot |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Narewska Anna – dyrektor szkoły | historia | ||
Miśkiewicz Zbigniew – z-ca dyr. szkoły | matematyka | poniedziałek | 14:30-15:15 |
Wieczorek Grzegorz – z-ca dyr. szkoły | biologia | ||
Bajger Aleksandra | j.polski | czwartek | 14:15-15:00 |
Bałch Agnieszka | historia | czwartek | 11:15-11:45 |
Baran-Bodylska Monika | wf | czwartek | 15:10 |
Bartosik Paweł | chemia | wtorek | 16:00-17:00 |
Bełzowska-Maślak Agnieszka | j. niemiecki | ||
Bielewicz Paulina | j.hiszpański | wtorek | 10:30-11:30 |
Bobińska Anna | geografia | wtorek | 8:45-9:45 |
Cholajda Jakub | j. angielski | wtorek | 15:10-15:55 |
Chrzanowska Małgorzata | religia | czwartek | 11:50-12:35 |
Cieślak Joanna | j.angielski | wtorek | 14:20-15:05 |
Czajkowska Anna | pedagog | ||
Gabiś Anna | geografia | piątek | 11:30-12:25 |
Grygiel Magdalena | fizyka | środa | 8:15-8:45 i 12:30-13:00 |
Górecka Beata | matematyka | środa | 11:40-12:25 |
Gracz Izabela | j.angielski | środa | 10:45-11:20 |
Haładyn Katarzyna | j.francuski, j.włoski | poniedziałek | 16:00-17:00 |
Jaroszewicz Sylwia | biologia | środa | 12:35-13:20 |
Janiak Arkadiusz | wf | poniedziałek | 10:30-11:30 |
Jarecki Jacek | wf | ||
Jankowska Magdalena | wf | ||
Janowska-Baran Karolina | j.angielski | piątek | 11:30-12:30 |
Jeziorek-Knioła Dorota | fizyka | środa | 11:30-12:30 |
Kasper Małgorzata | j.angielski | czwartek | 9:45-10:30 |
Kiermasz Kamilla | j.polski | piątek | 13:20-14:20 |
Kowalczyk Anna | j.angielski | piątek | 8:45-9:45 |
Kozieł Katarzyna | chemia | wtorek | 7:50-8:50 |
Krók Krzysztof | informatyka | wtorek | 13:10-13:30 |
Kucharski Dawid | matematyka | środa | 14:15-15:15 |
Kuehn-Jarek Marta | wf | czwartek | 15:05-16:05 |
Leńska Aneta | matematyka | ||
Łodzińska Marzena | j.niemiecki | poniedziałek | 16:00-16:45 |
Maciejewska Agnieszka | j.angielski, j.hiszp. | ||
May Wojciech | j. polski | ||
Marciniak Paulina | historia | ||
Matuszczak Violeta | geografia | środa | 9:40-10:10 |
Maciejewska Magdalena | geografia | ||
Masłowska Małgorzata | fizyka | środa | 10:35-11:30 |
Michalska Anna | wf | wtorek | 15:05-15:55 |
Michalska Monika | wok/biblioteka | czwartek | 15:30-16:00 |
Mieloch Donata | informatyka | czwartek | 11:40-12:25 |
Mikołajczak-Cholajda Monika | j.polski | poniedziałek | 12:35-13:20 |
Mądrzak-Litwa Iwona | chemia | środa wtorek | 12:35-13:05 8:15-8:45 |
Miaśkiewicz Renatta | |||
Mydlach Piotr | historia | ||
Nogaj Milena | PP | wtorek | 15:00-16:00 |
Pasternak Patrycja | pedagog | ||
Prażmowska Katarzyna | psycholog | wtorek | 14:20-15:20 |
Pietrzak Magdalena | biblioteka | środa | 15:30-16:00 |
Przygodzki Sławomir | historia | poniedziałek | 12:35-13:20 |
Rzepczak Katarzyna | biologia | czwartek | 8:45-9:30 |
Sadłowska Anna | matematyka | wtorek | 9:35-10:35 |
Sadowska Sylwia | j. hiszpański | poniedziałek | 11:30-12:25 |
Stępniewska Grażyna | historia | środa | 15:05-15:50 |
Starczynowska Kinga | j. angielski | ||
Stępień Renata | religia | czwartek | 15:05-16:05 |
Szymańska Monika | j. angielski | piątek | 9:45-10:30 |
Szymański Grzegorz | wf/edb | ||
Świerblewska Małgorzata | j. polski | piątek | 8:50-9:35 |
ks. Zawidzki Łukasz | religia | czwartek | 13:30-14:15 |
Tomczak Leszek | historia | poniedziałek | 13:30-14:15 |
Torbiarczyk Witold | j.polski | czwartek | 12:30-13:20 |
Stanisławska Anna | matematyka | piątek | 9:45-10:30 |
Żmurkiewicz Agnieszka | j. niemiecki | wtorek | 15:05-16:00 |
Szczap Maria | muzyka | ||
Wiśniewska Magdalena | j. angielski | środa | 12:35-13:20 |
Wiśnewska Ewa | Wf |