X X
X X

Godziny dyżurów nauczycieli

Godziny dyżurów nauczycieli

w roku szkolnym 2019/2020

Nazwisko i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina

Narewska Anna – dyrektor szkoły historia
Miśkiewicz Zbigniew – z-ca dyr. szkoły matematyka
Wieczorek Grzegorz – z-ca dyr. szkoły biologia
Bajger Aleksandra j.polski wtorek 12:30 – 13:15
Baran Monika wf środa 9:45 – 10:30
Bartosik Paweł chemia piątek 9:45 – 10:30
Bielewicz Paulina j.hiszpański wtorek 11:40 – 12:25
Bobińska Anna geografia środa 13:30 – 14:15
Chrzanowska Małgorzata religia urlopowana
Cieślak Joanna j.angielski wtorek 11:40 – 12:25
Czajczyński Jacek wf 11:40 – 12:25
Grygiel Magdalena fizyka
Górecka-Pęder Beata matematyka
Gracz Izabela j.angielski czwartek 11:40 – 12:25
Haładyn Katarzyna j.francuski, j.włoski wtorek 10:45 – 11:30
Iglewska-Mocek Henryka chór czwartek 16:45 – 17:30
Janiak Arkadiusz wf
Jarecki Jacek wf
Jankowska Magdalena wf
Janowska-Baran Karolina j.angielski wtorek 12:00 – 12:30
Jeziorek-Knioła Dorota fizyka piątek 10:45 – 11:30
Kaniecka Ewa matematyka urlopowana
Karpiński Krzysztof informatyka
Kasper Małgorzata j.angielski wtorek 10:45 – 11:30
Kiermasz Kamilla j.polski
Kowalczyk Anna j.angielski czwartek 12:35 – 13:20
Kozieł Katarzyna chemia czwartek 8:50 – 9:35
Kuehn-Jarek Marta wf
Leńska Aneta matematyka poniedziałek 13:30 – 14:15
Łodzińska Marzena j.niemiecki wtorek 10:45 – 11:30
Maciejewska Agnieszka j.angielski, j.hiszp. poniedziałek 9:45 – 10:30
Maciejewska Eulalia j.rosyjski środa 12:35 – 13:20
Maciejewski Ryszard informatyka piątek 8:50 – 9:35
Masłowska Małgorzata fizyka piątek 10:45 – 11:30
May Wojciech j.polski czwartek 9:45 – 10:30
Miaśkiewicz Renata geografia środa 12:35 – 13:20
Michalska Anna wf
Michalska Monika wok/biblioteka wtorek 10:00 – 12:00
Mieloch Donata informatyka
Mikołajczak-Cholajda Monika j.polski środa 12:35 – 13:20
Moryksiewicz Lech wos czwartek 12:35 – 13:20
Olejnik Katarzyna psycholog
Pietrzak Magdalena biblioteka urlopowana
Poziemska Katarzyna matematyka poniedziałek 13:30 – 14:15
Przygodzki Sławomir historia poniedziałek 11:40 – 12:25
Rzepczak Katarzyna biologia wtorek 13:30 – 14:15
Sadłowska Anna matematyka czwartek 8:00 – 8:45
Sadowska Sylwia j. hiszpański wtorek 13:30 – 14:15
Sitko Agnieszka historia
Starczynowska Kinga j. angielski czwartek 11:40 – 12:25
Stępień Renata religia wtorek 12:35 – 13:20
Szymańska Monika j. angielski wtorek 10:45 – 11:30
Szymański Grzegorz wf/edb
Świerblewska Małgorzata j. polski czwartek 11:40 – 12:25
Tomczak Leszek historia poniedziałek 08:00 – 08:45
Torbiarczyk Witold j.polski środa 08:50 – 09:35
Wawrzyniak Anna matematyka poniedziałek 11:40 – 12:25
Żmurkiewicz Agnieszka j. niemiecki poniedziałek 11:40 – 12:25
Weirauch Beata Wos poniedziałek 14:15 – 15:00
Ziemska Izabela matematyka piątek 12:35 – 13:20
Żuberek Joanna bibliotekarz
Goderska Barbara Joanna bibliotekarz
Karbowska Paula religia czwartek 10:45 – 11:30
Szczep Maria muzyka
Nowak Agnieszka j.polski piątek 8:45 – 9:30
Woźniak Dariusz biologia wtorek 12:35 – 13:20
Rymarczuk Wiesława psycholog
Czajkowska Anna muzyka
s. Dokowicz Renata religia
s. dr Musidlak Lucyna religia

Psycholog: mgr Katarzyna Olejnik

– poniedziałek godz.16:00 – 17:30

– wtorek godz.12:00 – 16:30

– środa godz.08:00 – 16:00

– czwartek godz.08:00 – 16:00