X X
X X

Godziny dyżurów nauczycieli

Harmonogram dostępności nauczycieli

w roku szkolnym 2022/2023

Nazwisko i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina

Narewska Anna – dyrektor szkoły historia poniedziałek 14:20 – 15:20
Miśkiewicz Zbigniew – z-ca dyr. szkoły matematyka czwartek 14:30 – 15:30
Wieczorek Grzegorz – z-ca dyr. szkoły biologia środa 13:45 – 14:45
Bajger Aleksandra j.polski poniedziałek 13:20 – 14:20
Baran-Bodylska Monika wf poniedziałek 10:30 – 11:30
Bartosik Paweł chemia poniedziałek 15:00 – 16:00
Bielewicz Paulina j.hiszpański poniedziałek 12:30 – 13:30
Bobińska Anna geografia środa 07:50 – 08:50
Cholajda Jakub j. angielski wtorek 14:15 – 15:15
Chrzanowska Małgorzata religia wtorek 12:30 – 13:30
Cieślak Joanna j.angielski poniedziałek 12:30 – 13:30
Czajczyński Jacek wf wtorek 15:00 – 16:00
Grygiel Magdalena fizyka czwartek

13:20 – 14:20

Górecka Beata matematyka wtorek 14:20 – 15:15
Gracz Izabela j.angielski środa 8:45 – 9:45
Haładyn Katarzyna j.francuski, j.włoski poniedziałek 12:20 – 13:20
Janiak Arkadiusz wf środa 11:45 – 12:45
Jarecki Jacek wf wtorek 15:00 – 16:00
Jankowska Magdalena wf poniedziałek 11:40 – 12:40
Janowska-Baran Karolina j.angielski piątek 10:30 – 11:30
Jeziorek-Knioła Dorota fizyka piątek 13:20 – 14:20
Kalek Agnieszka biologia pon 1 i 3 (co 2 tyg) 15:10 – 16:10
Kasper Małgorzata j.angielski poniedziałek 12:30 – 13:30
Kiermasz Kamilla j.polski   13:20 – 14:20

Kowalczyk Anna

j.angielski

czwartek

9:35 – 10:35

Kozieł Katarzyna chemia wtorek 9:40 – 10:40
Kuehn-Jarek Marta wf wtorek 8:50 – 9:35
Leńska Aneta matematyka środa 14:15 – 15:05
Łodzińska Marzena j.niemiecki wtorek 11:40 – 12:30
Maciejewska Agnieszka j.angielski, j.hiszp. poniedziałek 11:30 – 12:30
Maciejewska Magdalena geografia    
Maciejewski Ryszard informatyka wtorek 10:45 – 11:30
Masłowska Małgorzata fizyka czwartek 14:15 – 15:15
Michalska Anna wf poniedziałek 10:30 – 11:30
Michalska Monika wok/biblioteka czwartek 12:45 – 13:45
Mieloch Donata informatyka środa 11:30 – 12:30
Mikołajczak-Cholajda Monika j.polski wtorek 10:45 – 11:40
Moryksiewicz Lech wos wtorek 12:25 – 13:20
Mądrzak-Litwa Iwona chemia czwartek 12:30-13:30
Pietrzak Magdalena biblioteka wtorek 14:15 – 15:15
Poziemska Katarzyna matematyka    
Przygodzki Sławomir historia wtorek 15:05 – 16:05
Rzepczak Katarzyna biologia poniedziałek 13:30 – 14:15
Sadłowska Anna matematyka poniedziałek 13:20 – 14:20
Sadowska Sylwia j. hiszpański wtorek 9:45 – 10:45
Bałch Agnieszka historia czwartek 14:20 – 15:20
Starczynowska Kinga j. angielski
Stępień Renata religia wtorek 11:30 – 12:30
Szymańska Monika j. angielski wtorek 9:45 – 10:30
Szymański Grzegorz wf/edb piątek 11:30 – 12:30
Świerblewska Małgorzata j. polski wtorek 14:15 – 15:15
Tomczak Leszek historia środa 10:30 – 11:30
Torbiarczyk Witold j.polski środa 12:30 – 13:30
Stanisławska Anna matematyka czwartek 12:25 – 13:25
i w razie potrzeby czw. 14:15 – 15:15
Żmurkiewicz Agnieszka j. niemiecki środa 11:00 – 12:00
Szczap Maria muzyka piątek 11:40 – 12:25
Wiśniewska Magdalena j. angielski środa 11:30 – 12:30
Ks. Zawidzki Łukasz religia piątek 12:25 – 13:25
Krowiacz Andrzej informatyka poniedziałek 14:20 – 15:20
Kucharski Dawid matematyka    
Kucińska Krystyna biologia czw (co 2 tyg.) 11:45 – 12:30