X X
X X

Absolwenci szkoły 1988

Powrót do wyboru roczników absolwentów

    1. Klasa IVa
  1. Alama Jacek
  2. Fiszer Agnieszka
  3. Jachowicz Przemysław
  4. Janczewska Agnieszka
  5. Kaczmarek Zbigniew
  6. Kosmalski Piotr
  7. Krzuszcz Jolanta
  8. Kubiak Marek
  9. Matusiak Jonnna
  10. Michalska Katarzyna
  11. Michałek Piotr
  12. Mielczarek Izabela
  13. Mielczarek Maciej
  14. Mielczarek Radosław
  15. Mroziński Bartłomiej
  16. Muszyńska Aneta
  17. Nawrocki Paweł
  18. Nowakowska Ewa
  19. Ochonczenko Joanna
  20. Pawlak Ewa
  21. Pieczlewicz Agata
  22. Plichta Bartłomiej
  23. Przybylska Dorota
  24. Staszek Małgorzata
  25. Sznelewski Piotr
  26. Tambor Piotr
  27. Taterka Marcin
  28. Tomczyk Małgorzata
  29. Trębacz Jacek
  30. Trębacz Paweł
  31. Walendowska Małgorzata
  32. Wdowczyk Artur
  33. Włodarek Beata
  34. Wroński Hubert
  35. Wypych Tomasz
    1. Klasa IVb
  1. Banasiak Tadeusz
  2. Buchnajzer Agata
  3. Chałęza Renata
  4. Goszczurna Teresa
  5. Jakubowski Rafał
  6. Jankowski Jacek
  7. Juszczak Robert
  8. Kierber Jolanta
  9. Kledzik Iwona
  10. Konieczna Danuta
  11. Kordylas Monika
  12. Mendyka Magdalena
  13. Nawrocki Wojciech
  14. Nowicka Anna
  15. Okuniewska Anna
  16. Pawlaczyk Paweł
  17. Pawłowska Aneta
  18. Plota Waldemar
  19. Przybylska Monika
  20. Sobczak Renata
  21. Staszak Krzysztof
  22. Szymczak Anna
  23. Telega Teresa
  24. Terczewska Beata
  25. Wiercioch Witold
  26. Wolicki Piotr
  27. Wójcik Tomasz
    1. Klasa IVc
  1. Bednarek Agnieszka
  2. Bielawski Jacek
  3. Brzezicka Beata
  4. Cieślak Magdalena
  5. Czaplińska Izabela
  6. Frankowicż Beata
  7. Gabriel Daniel
  8. Gaweł Agnieszka
  9. Geremek Monika
  10. Halak Violetta
  11. Janicki Adam
  12. Lipińska Hanna
  13. Majewski Jarosław
  14. Maniewska Małgorzata
  15. Mazur Katarzyna
  16. Obręcz Małgorzata
  17. Pantner Małgorzata
  18. Płuciennik Beata
  19. Poniatwaka Agnieszka
  20. Siemianoicz Magdalena
  21. Śliwińska Magdalena
  22. Tułacz Liliana
  23. Wiśniewska Magdalena
    1. Klasa IVd
  1. Antczak Jacek
  2. Czech Iwona
  3. Gościmińska Ewa
  4. Grzechowiak Beata
  5. Jarentowska Anna
  6. Kozłowski Tomasz
  7. Krymarys Justyna
  8. Matuszewska Karolina
  9. Rakowski Tomasz
  10. Robakowski Maciej
  11. Rudowicz Cezary
  12. Sobczak Barbara
  13. Sobczak Izabela
  14. Świtalski Paweł
  15. Wasela Beata
  16. Wieczorska Dorota
  17. Włodarczyk Aneta
  18. Wojczak Marcin
  19. Wywigacz Anna
  20. Żerdziński Sylwester
    1. Klasa IVe
  1. Adamiec Tomasz
  2. Boncler Robert
  3. Braszak Izabela
  4. Durden Jolanta
  5. Dziedzic Wioletta
  6. Jagodzińska Monika
  7. Janecka Joanna
  8. Kostera Ewa
  9. Krawczk Małgorzata
  10. Kuśmierczak Izabela
  11. Laskowska Marliola
  12. Mazurek Tomasz
  13. Mielczarek Katarzyna
  14. Mielczarek Anna
  15. Miłek Aneta
  16. Musidlak Joanna
  17. Olejniczak Joanna
  18. Ozimina Janna
  19. Pawelec Małgorzata
  20. Piekarska Renata
  21. Plota Piotr
  22. Plutecka Beata
  23. Płonka Magdalena
  24. Pogorzelec Katarzyna
  25. Rosiak Aldona
  26. Skurzyńska Joanna
  27. Szczepanowska Magdalena
  28. Szydzisz Katarzyna
  29. Waliś Grzegorz
  30. Wawrzyniak Anna
  31. Woźniak Maciej
  32. Żyro Monika
    1. Klasa IVf
  1. Boch Jolanta
  2. Cieśla Barbara
  3. Czaja Iwona
  4. Galant Karol
  5. Głowacka Bogna
  6. Kibler Katarzyna
  7. Kornacka Anna
  8. Kubiak Monika
  9. Kwiatek Beata
  10. Marczak Monika
  11. Markiewicz Paweł
  12. Olszyna Nina
  13. Popęda Katarzyna
  14. Trzebiatowska Monika
  15. Trzęsowska Lidia