X X
X X

Absolwenci szkoły 2016

Powrót do wyboru roczników absolwentów

Klasa 3A

  1. Banasiak Piotr Szymon
  2. Baran Konrad Piotr
  3. Biegańska Agata Anna
  4. Bażant Tomasz Piotr
  5. Bodylska Anna Weronika
  6. Borkowski Szymon
  7. Cicharska Paulina
  8. Chojnacki Filip Zdzisław
  9. Fułek Radosław
  10. Jajecznik Amadeusz Szymon
  11. Jankowski Michał Piotr
  12. Jasiński Michał Jakub
  13. Każmierczak Paweł Piotr
  14. Klimek Aleksandra Anna
  15. Kościelak Jakub Marcin
  16. Lisiecki Jarosław Kazimierz
  17. Martuzalski Wiktor
  18. Misztal Dominik
  19. Nowacka Emilia Małgorzata
  20. Pietrzak Mateusz Rafał
  21. Pogorzelec Mateusz Michał
  22. Porwisiak Eryk
  23. Rząd Franciszek Michał
  24. Stasiak Milena
  25. Szutkowski Adam
 3B1

  1. Antczak Damian
  2. Bilska Daria Magdalena
  3. Daros Klaudia Monika
  4. Gawron Joanna Kinga
  5. Gonera Bartosz Adam
  6. Grzelaczyk Karolina
  7. Kamińska Joanna
  8. Karońska Marta Kinga
  9. Kotowski Michał Krzysztof
  10. Kowalczyk Maria Anna
  11. Kozimor Kacper Juliusz
  12. Koźlik Agata Iwona
  13. Kropiński Aleksander Adam
  14. Lisek Mateusz Wiktor
  15. Ludwiczak Łukasz Rafał
  16. Nykiel Julia Maria
  17. Pogorzelec Piotr Krzysztof
  18. Rott Wiktor
  19. Słomian Maria
  20. Słomian Kamil Andrzej
  21. Stobienia Monika
  22. Sołtysiak Tomasz Stefan
  23. Stolecki Łukasz
  24. Strzałka Sara Katarzyna
  25. Suszyński Błażej Dariusz
  26. Szalski Mateusz Jacek
  27. Szatkowski Adam Jerzy
  28. Szkolny Adam Wojciech
  29. Szymczak Paulina Anna
  30. Torbiarczyk Natalia Barbara
  31. Torbiarczyk Adrian Adam
  32. Waliszewski Mateusz Karol
  33. Wiewiórkowski Wiktor
  34. Wiśniewski Wiktor Józef
Klasa 3B2

  1. Bartczak Maciej Dominik
  2. Binkowski Jakub
  3. Chuchla Weronika Anna
  4. Dębowski Adrian Piotr
  5. Grabowska Natalia Angelika
  6. Jabłońska Gabriela
  7. Janiak Dorian Jakub
  8. Janiak Denis Piotr
  9. Kacperski Bartłomiej Michał
  10. Kaźmierczak Jakub
  11. Krulak Kacper Tadeusz
  12. Mąkowska Anna
  13. Olejniczak Bartłomiej Sławomir
  14. Owczarek Dominik Rafał
  15. Pawlak Paweł
  16. Piekielny Marcin Piotr
  17. Pokojowy Kacper
  18. Przybylski Kamil Piotr
  19. Rott Fryderyk
  20. Sawczyn Albert Konrad
  21. Skowroński Szymon Kamil
  22. Smirnova Yulia
  23. Staniszewski Michał Krzysztof
  24. Stasiak Daria
  25. Sztandera Matylda
  26. Trawnik Bartosz Stanisław
  27. Wagan Szymon
  28. Włodarczyk Eryk Ernest
  29. Witczak Karolina Barbara
  30. Wojtaszek Iwona
Klasa 3C

  1. Bończak Adrian Piotr
  2. Bończyk Weronika
  3. Drzewiecka Weronika Cecylia
  4. Galewicz Agnieszka Małgorzata
  5. Jankowska Justyna Mariola
  6. Janusz Dagmara Kinga
  7. Jarecka Agnieszka Magdalena
  8. Jaśkiewicz Nikola Amanda
  9. Karpińska Natalia Aneta
  10. Karasińska Magdalena Dagmara
  11. Kupaj Karolina Maria
  12. Kołodziej Błażej Stanisław
  13. Krenz Wiktoria
  14. Majtas Weronika Katarzyna
  15. Nastawska Natalia
  16. Nowak Aleksandra Maria
  17. Nowakowska Sonia Adrianna
  18. Pastuszak Anna Maria
  19. Przepiórska Dominika
  20. Rajca Michał
  21. Szamatuła Karolina Anna
  22. Szymczak Anita Oliwia
  23. Walczyńska Julia
  24. Wojtuń Karina
Klasa 3D1

  1. Angelika Anna
  2. Białek Joanna Aleksandra
  3. Chojnacki Michał Piotr
  4. Ciekalska Monika
  5. Czelusta Hanna Maria
  6. Czuba Piotr Wojciech
  7. Hadrych Aleksandra
  8. Haładyn Kamil Norbert
  9. Jagodziński Dawid Jakub
  10. Janowiecka Patrycja
  11. Jamnicki Jakub
  12. Jurek Aleksander
  13. Kiełb Aleksandra Kinga
  14. Kieszczyński Paweł
  15. Kozłowska Anna Katarzyna
  16. Krzywda Paweł Michał
  17. Kupaj Joanna Barbara
  18. Kwietniowska Joanna Katarzyna
  19. Machlański Jakub Jan
  20. Marecka Kinga Maria
  21. Mielczarek Kamila
  22. Młodożeniec Kamil Marcin
  23. Mnichowska Magdalena Teresa
  24. Murdzek Fryderyk Wiktor
  25. Musioł Aleksandra Anna
  26. Olejnik Alicja Anna
  27. Pasik Paulina Maria
  28. Piekarska Ewa Barbara
  29. Piekarski Maciej Sławomir
  30. Szewczyk Dorota Maria
  31. Sobczak Tomasz
  32. Sobolewska Vanessa
  33. Tarnawski Jakub Aleksander
  34. Walczak Zuzanna Natalia
  35. Waszczyński Jakub Sławomir
  36. Wojtyła Krzysztof Piotr
Klasa 3D2

  1. Bandosz Kinga Maria
  2. Biel Daria Maria
  3. Biesiada Wiktor Marian
  4. Braszak Patrycja Wioletta
  5. Chojnacka Patrycja Bogumiła
  6. Dobrowolska Dominika Anna
  7. Durman Emilia
  8. Grabarczyk Iga Stefania
  9. Hendrysiak Aleksandra Karolina
  10. Hofmann Jakub Jerzy
  11. Jaskuła Marta
  12. Kędzia Gabriela Joanna
  13. Kępa Justyna
  14. Kolasińska Aleksandra Karolina
  15. Kołodziejczyk Natalia
  16. Kołodziejczyk Martyna Anna
  17. Kotschmarów Karolina Weronika
  18. Kowalska Aleksandra
  19. Kraszkiewicz Weronika Agnieszka
  20. Król Przemysław Andrzej
  21. Laskowska Aleksandra
  22. Leszka Ewelina Maria
  23. Łuczak Klaudia
  24. Mielcarek Karolina Maria
  25. Mularczyk Katarzyna
  26. Nowak Agnieszka Anna
  27. Pietrusiak Przemysław
  28. Simińska Dorota Magdalena
  29. Słowińska Justyna
  30. Sobiś Adrianna Paula
  31. Tchórz Agata Katarzyna
  32. Telega Wiktor
  33. Tomczyk Aleksandra Maria
  34. Wąsik Adrian Jerzy
  35. Wojtasik Agnieszka
  36. Zmuda Anita Magdalena
Klasa 3F

  1. Antczak Dominika Dorota
  2. Bielak Dominik
  3. Budka Michał Jan
  4. Pytlińska Fiona Izabela
  5. Dolak Szymon Wojciech
  6. Fraj Julia
  7. Goplarek Filip Artur
  8. Górczyńska Zuzanna Walentyna
  9. Grabowska Weronika Maria
  10. Gramczewska Marietta Joanna
  11. Kaczmarek Joanna Justyna
  12. Kaźmierczak Karolina Kinga
  13. Karolak Olga Karolina
  14. Kliber Agnieszka Halina
  15. Kowalski Cezary Filip
  16. Kuciński Aleksander
  17. Lazarek Kinga Aleksandra
  18. Łuczak Marta
  19. Militowska Aleksandra
  20. Nadarzycka Oliwia Maria
  21. Olejniczak Tomasz Andrzej
  22. Paprzycki Adrian Mikołaj
  23. Snopczyński Piotr Damian
  24. Stokłosa Aleksandra Zuzanna
  25. Szczupak Adrian Karol
  26. Wasiewicz Mikołaj
  27. Wilkowska Magdalena Marta
Klasa 3G

  1. Balcer Marta
  2. Błaszczyk Aleksandra Maria
  3. Cichorek Justyna Dorota
  4. Cofalska Natalia
  5. Dębowski Adam Mikołaj
  6. Dziekoński Robert
  7. Gil Beata Anna
  8. Goral Adam
  9. Górniak Barbara Klaudia
  10. Jeżak Anna
  11. Kałuża Adam Andrzej
  12. Klisowska Karolina Katarzyna
  13. Korach Wojciech Stanisław
  14. Kubiak Adam
  15. Kusiak Martyna
  16. Kuźnik Weronika Maria
  17. Maleszka Adrianna
  18. Michalak Oliwer Krystian
  19. Mysińska Zuzanna Ewa
  20. Nadera Beata Dominika
  21. Napierała Klaudia Paulina
  22. Przybylak Izabela
  23. Ratajczyk Wiktoria
  24. Stasiak Gabriela Anna
  25. Szczepaniak Kinga Emilia
  26. Wojtaszczyk Anita Anna
  27. Wojtczak Martyna Anna
  28. Zabiegała Jan Józef
  29. Zimna Magdalena Maria
  30. Żuberek Paweł