X X
X X

Absolwenci szkoły 2018

Powrót do wyboru roczników absolwentów

Klasa 3A

  1. Mikołaj Będzieszak
  2. Adrian Jacek Bruź
  3. Bogumiła Elżbieta Burzyńska
  4. Aleksandra Maria Cichy
  5. Mateusz Crouchman
  6. Tymoteusz Doruch
  7. Sebastian Drzewiecki
  8. Marta Durska
  9. Piotr Grzegorz Figiel
  10. Marcin Piotr Grabowski
  11. Mikołaj Kłokocki
  12. Kamil Krystian Konczyński
  13. Michał Paweł Kosierb
  14. Katarzyna Weronika Lis
  15. Hubert Łuczak
  16. Maciej Małyjasiak
  17. Julia Maria Mosińska
  18. Antoni Franciszek Pietrucha
  19. Krzysztof Jakub Pietrzak
  20. Justyna Małgorzata Piorunowska
  21. Michał Półtorak
  22. Bartosz Artur Rogacki
  23. Adrianna Agata Sibrecht
  24. Przemysław Paweł Stępień
  25. Filip Tomasz Szmajdziński
  26. Klaudia Maria Ugorna
  27. Piotr Wieruszewski
  28. Piotr Sztandera – Kolanek
  29. Natalia Kolinka
Klasa 3B1

  1. Jarosław Andrzejewski
  2. Aleksandra Dominika Budrys
  3. Anna Maria Chojnacka
  4. Aleksandra Dejneka
  5. Wiktor Filip Domagała
  6. Igor Dominiak
  7. Maciej Franikowski
  8. Barbara Furtak
  9. Maciej Kazimierz Galewski
  10. Mateusz Gruszka
  11. Filip Marcin Jabłoński
  12. Kaja Jankowska
  13. Jacek Andrzej Jędruszek
  14. Wiktor Kamiński
  15. Miłosz Cezary Kaźmierczak
  16. Mikołaj Krzysztof Klamka
  17. Malwina Longina Kuberacka
  18. Michał Mikołaj Liszkowski
  19. Filip Jarosław Majewski
  20. Paweł Grzegorz Makowski
  21. Aleksy Kacper Migasiewicz
  22. Kamil Adam Pawlak
  23. Stanisław Jan Piaskowski
  24. Justyna Anna Pluta
  25. Anna Magdalena Raczyk
  26. Aleksandra Raszewska
  27. Anna Szyszkiewicz
  28. Maciej Wojciech Tylak
  29. Radosław Wagan
  30. Jakub Wiktor Wypych
  31. Michał Łukasz Zdobych
  32. Jakub Andrzej Zdyb
  33. Lidia Anna Trzęsowska
Klasa 3B2

  1. Stanisław Jan Anders
  2. Wioleta Borkowska
  3. Tomasz Borys
  4. Jeremi Franciszek Groch
  5. Bartosz Grygielski
  6. Monika Haraj
  7. Mikołaj Jędrzejewski
  8. Honorata Maria Kasprzak
  9. Karol Jakub Kiciński
  10. Kacper Kinastowski
  11. Maja Małgorzata Klimczak
  12. Grzegorz Król
  13. Adrian Antoni Krygier
  14. Miłosz Jan Kubera
  15. Szymon Hubert Kwinta
  16. Kacper Marian Lewandowski
  17. Marta Łazarek
  18. Iga Marek
  19. Łukasz Tobiasz Michalak
  20. Mateusz Daniel Nowak
  21. Michał Karol Piątczak
  22. Szymon Pleśnierowicz
  23. Patryk Robert Radomski
  24. Daniel Tomasz Reszelski
  25. Jakub Krzysztof Skurjat
  26. Aleksandra Marianna Sobczak
  27. Weronika Sobczak
  28. Maciej Maurycy Sobański
  29. Wiktoria Maria Szymańska
  30. Adam Paweł Wojtyś
  31. Szymon Piotr Zieliński
  32. Adrianna Maria Mikołajczyk
  33. Adam Sławomir Łyskawa
Klasa 3D1

  1. Łukasz Kacper Bartosik
  2. Michalina Biesiada
  3. Dominik Władysław Ceroń
  4. Franciszek Dawid Choja
  5. Weronika Dolak
  6. Julia Maria Domagała
  7. Natalia Gaczyńska
  8. Szymon Antoni Kaźmierczak
  9. Dominika Konopa
  10. Aleksandra Łukasiuk
  11. Dominika Wiktoria Milewska
  12. Karolina Mosiołek
  13. Wiktoria Niewieś
  14. Wiktoria Anna Nogaj
  15. Aleksandra Anna Nowak
  16. Paulina Marzena Pichiewicz
  17. Zuzanna Agata Piechota
  18. Nikodem Radosław Pietrzak
  19. Monika Karolina Pilarczyk
  20. Marcin Robert Przywarczak
  21. Marcelina Maria Sągajło
  22. Anna Monika Sośnicka
  23. Julia Maria Spychała
  24. Urszula Aniela Szczurek
  25. Tomasz Mikołaj Szkolny
  26. Emil Szkudlarek
  27. Mateusz Mikołaj Sztejkowski
  28. Natalia Ewa Szyszkiewicz
  29. Aleksandra Witkowska
  30. Tomasz Bielan
  31. Patryk Albert Szcześniewski
Klasa 3D2

  1. Katarzyna Badio
  2. Adam Mateusz Benedyczak
  3. Magdalena Maria Czaja
  4. Mikołaj Jan Derewońko
  5. Wiktoria Oliwia Golasińska
  6. Damian Grabarczyk
  7. Mateusz Guźniczak
  8. Jakub Dawid Haładyn
  9. Natasza Anna Jankowska
  10. Agata Maria Jenerowicz
  11. Weronika Katarzyna Kęszka
  12. Katarzyna Karolina Klimaszewska
  13. Jakub Kubiak
  14. Joanna Magdalena Kubiak
  15. Hubert Mariusz Kulawinek
  16. Marta Kusiak
  17. Anna Latańska
  18. Alicja Anna Mak
  19. Krzysztof Jan Marczak
  20. Andrzej Teodor Mikołajczyk
  21. Alicja Niewiadomska
  22. Agata Anna Nowacka
  23. Oliwia Eliza Okoń
  24. Patrycja Marta Pogorzelec
  25. Paulina Katarzyna Pogorzelska
  26. Adam Maciej Rau
  27. Michał Rusek
  28. Aneta Danuta Sowińska
  29. Michał Stasiak
  30. Ewa Szadkowska
  31. Michał Wawrzyniak
  32. Adam Tadeusz Widełko
  33. Marta Woźniak
  34. Łukasz Wyszyński
Klasa 3D3

  1. Sandra Banasiak
  2. Julia Banasiewicz
  3. Weronika Basior
  4. Bogna Biadała
  5. Joanna Maria Bródka
  6. Aleksandra Natasza Chojak
  7. Michał Andrzej Fluder
  8. Daria Magdalena Gąsiorowska
  9. Martyna Magdalena Janiak
  10. Barbara Dorota Kowalska
  11. Justyna Kuczyńska
  12. Michał Andrzej Kuczyński
  13. Filip Marek Kulpa
  14. Kamila Magdalena Kuźnik
  15. Julia Debora Łuczak
  16. Kacper Bartłomiej Majda
  17. Julia Anna Marcinkowska
  18. Natalia Mazurczak
  19. Oskar Mateusz Olszewski
  20. Magdalena Elżbieta Piestrzeniewicz
  21. Weronika Pietrzykowska
  22. Kaja Pogorzelec
  23. Agata Joanna Strejczek
  24. Klaudia Oliwia Śnioch
  25. Angelika Klaudia Tułacz
  26. Maria Magdalena Tuzikiewicz
  27. Jakub Rafał Wlazły
  28. Weronika Maria Woldańska
  29. Sandra Zielińska
  30. Maria Paruszewska
  31. Oliwia Klaudia Wolniak
  32. Joanna Natalia Langner
  33. Klaudia Katarzyna Raźniewska
Klasa 3F

  1. Eliza Stanisława Adamska
  2. Szymon Dawid Balcerzyk
  3. Kinga Katarzyna Biernat
  4. Weronika Błaszczyk
  5. Maria Chenczke
  6. Patryk Eugeniusz Drzewiecki
  7. Maria Katarzyna Dymarczyk
  8. Julia Anna Flechner Vel Feichner
  9. Julia Barbara Janas
  10. Angelika Anna Jasińska
  11. Aleksandra Anna Jaszcza
  12. Małgorzata Elżbieta Kałuża
  13. Aleksandra Ewa Kołodziejek
  14. Weronika Ewa Leśna
  15. Zuzanna Beata Lipińska
  16. Hanna Agnieszka Liskowska
  17. Małgorzata Anna Machowicz
  18. Aleksandra Mielcarek
  19. Fatima Katarzyna Mrozińska
  20. Katarzyna Maria Nowak
  21. Paweł Ogórkiewicz
  22. Cyprian Sławomir Olszewski
  23. Klaudia Weronika Sołtysiak
  24. Karolina Maria Stępniewska
  25. Adam Andrzej Strzelecki
  26. Justyna Marta Szczepaniak
  27. Joanna Trzęsała
  28. Aleksandra Anna Warszewska
  29. Oliwia Katarzyna Wawrzyniak
  30. Michał Stanisław Wiśniewski
  31. Natalia Wojcieszak
  32. Anna Maria Wojewoda
  33. Aleksandra Maria Zaremba
Klasa 3G

  1. Bożena Baran
  2. Weronika Bednarek
  3. Michał Bobiński
  4. Kacper Bugaj
  5. Wiktoria Anna Cicha
  6. Krzysztof Dybioch
  7. Katarzyna Aleksandra Ferenc
  8. Katarzyna Anna Fornalska
  9. Joanna Gorgolewska
  10. Patryk Grzelak
  11. Paulina Ignaczak
  12. Agnieszka Bogumiła Janicka
  13. Karolina Katarzyna Krzywda
  14. Julia Kubasik
  15. Marta Leszka
  16. Natalia Muszyńska
  17. Aleksandra Nawrot
  18. Natalia Iwona Niebylska
  19. Magdalena Popęda
  20. Katarzyna Raczyk
  21. Wiktoria Sandra Rudowicz
  22. Kazimierz Stanisław Rychter
  23. Błażej Sorbian
  24. Maria Wiktoria Szelągowska
  25. Anna Szewczyk
  26. Katarzyna Szlacheta
  27. Agata Sztark
  28. Katarzyna Zuzanna Tomczyk
  29. Weronika Agnieszka Walczak
  30. Weronika Maria Narczyńska
  31. Maksymilian Jakub Grzęda