X X
X X

Kursy maturalne

Prezydent Miasta Kalisza Krystian Kinastowski oraz JM Rektor Uniwersytetu Kaliskiego prof. Andrzej Wojtyła, we współpracy Miasta Kalisza i Uniwersytetu Kaliskiego, proponują wsparcie dla młodzieży w utrwaleniu wiedzy i umiejętności niezbędnej do zdania egzaminu maturalnego w bieżącym roku szkolnym.
Zapraszamy młodzież klas maturalnych z kaliskich szkół ponadpodstawowych na bezpłatne, dodatkowe zajęcia z następujących przedmiotów: matematyka, chemia i biologia. Można wybrać jeden, dwa lub trzy przedmioty (konfiguracja dowolna) – wg potrzeb tegorocznych maturzystów.
Zajęcia odbywać się będą stacjonarnie na Uniwersytecie Kaliskim ul. Poznańska 201-205  w soboty (matematyka poziom podstawowy i chemia) i niedziele (matematyka poziom rozszerzony i biologia). Odbędzie się 8 spotkań z każdego przedmiotu, zaczynamy w weekend 02-03.03.2024 r., kończymy 27-28.04.2024r. (harmonogram spotkań w załączeniu).
Zajęcia poprowadzą: matematyka mgr Wojciech Porzucek, biologia mgr Patrycja Oehl, chemia dr Janusz Pęcherz.

    Warunkiem uczestnictwa jest złożenie formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi zgodami bezpośrednio w Wydziale Edukacji UMK ul. Jasna 2 pok. 102 w terminie od 26 do 28 lutego 2024r.  (w załączeniu wymagane dokumenty).

Do pobrania:

  1. Formularz zgłoszeniowy zajęcia 2024
  2. Harmonogram spotkań 2024
  3. Plakat WWW