X X
X X

Spotkanie społeczności WordUp! Kalisz

Czym jest WordUp! Kalisz?

Jest nieformalną grupą różnych ludzi, którzy w swoim życiu mają styczność z WordPressem i są zakochani w jego możliwościach, filozofii jaką ze sobą niesie i chcą dzielić się wiedzą! Każdy z nas jest inny, każdy z nas używa WordPressa inaczej.

O samym wydarzeniu:

Tym razem spełniamy prośby osób tworzących treści i stawiamy na połączenie miękkich kompetencji z praktyką. Jak pisać lepsze teksty (nie tylko na bloga, ale także w codziennej pracy)? Co zrobić, aby nasze witryny były ładne (a nawet piękne), a na koniec jak sprawić, by były piekielnie szybkie? Na te pytania odpowiemy już 20.02.2020!

Nasi prelegenci, którzy przyjadą do nas z Wrocławia, Łodzi oraz Warszawy są praktykami i ekspertami w swoich dziedzinach. Dzięki naszym spotkaniom, będzie możliwość posłuchać ich prezentacji oraz porozmawiać z nimi zupełnie bezpłatnie. Dodatkowo wiemy, że wśród osób które będą na widowni, mają znaleźć się m.in. jeden z najlepszych specjalistów od zabezpieczeń WordPressa w Polsce z Wrocławia, ekspert pracy zdalnej z Łodzi oraz analityk danych i SEO z Krakowa, który już raz gościł u nasz w Kaliszu na wykładzie. 

Ponieważ nasze spotkania stawiają na budowanie społeczności oraz wymianę wiedzy, z każdym z nich będzie można porozmawiać, skonsultować swoje pytania i podyskutować w przyjaznej atmosferze.

Całość informacji o spotkaniu oraz agenda pod adresem: https://wordup.kalisz.pl

Kontakt/info:

WordUp! Kalisz nr 5

kontakt@wordup.kalisz.pl
https://www.linkedin.com/company/30107618/admin/
https://web.facebook.com/WordUpKalisz/