X X
X X

ŚWIĄTECZNY MARATON DOBRA

W wyjątkowym, przedświątecznym czasie przy wsparciu ogromnej rzeszy naszych uczniów udało nam się uczynić wiele dobra

We wtorek odwiedziliśmy mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Łódzkiej w Kaliszu. Uczniowie kl. III C zaprezentowali się w przedstawieniu wigilijnym, które przeplatane było kolędami. Na zakończenie występu wszyscy mieszkańcy obdarowani zostali poduszkami i życzeniami świątecznymi, specjalnie dla nich przygotowanymi.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i wrażliwość na potrzeby starszego pokolenia oraz za piękny odzew i tak licznie podarowane piękne poduszki.

Dziękujemy również nauczycielom , administracji oraz obsłudze naszej szkoły za wyrozumiałość i wsparcie – gdyż przy zbiórce ponad 270 poduszek było trochę zamieszania; ale było warto

Poduszki, które nam zostały przekazaliśmy dzieciom ze Świetlicy Socjoterapeutycznej, gdzie pomagają nasi wolontariusze.

W ostatnim tygodniu przeprowadziliśmy także zbiórkę pieniędzy na wsparcie kaliskiego Caritas- docelowo malutki, a jednak duży wkład w budowę windy dla osób z niepełnosprawnością w kryzysie mieszkaniowym – zebraliśmy 2850,00zł Dziękujemy kl. 3F na czele z wychowawczynią za koordynację tej akcji, a zwłaszcza Oli Jagielskiej, Oli Chabierskiej i Weronice  Jankowskiej

Uczyniliśmy zatem wiele dobra, podarowaliśmy wielu potrzebującym swoje serduszko i teraz z radością możemy przeżywać Święta.

Dziękujemy  za wszystko.

Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu