Wyjazd edukacyjny do Londynu
W dn. 14-19 czerwca br. już po raz piąty 60 uczniów naszej szkoły wyjechało do Anglii. Atrakcjom nie było końca – zwiedzanie muzeów, gry językowe, zapierający dech w piersiach musical „Mamma Mia”, nauka gry w krykieta oraz intensywne spacery po mieście. Tym razem oprócz zwiedzania stolicy uczniowie odwiedzili również jeden z najstarszych ośrodków uniwersyteckich na świecie – Oxford, w którym podczas spaceru z jednym z wykładowców uczelni zwiedzili college przypominający magiczny Hogwart. Pogoda dopisywała, wrażeń całe mnóstwo!
Podczas całego wyjazdu uczniowie mieli doskonała okazję na doskonalenie swoich umiejętności językowych i poszerzenie wiedzy dotyczącej historii i kultury UK, mieszkanie u rodzin pozwoliło im zobaczyć prawdziwe realia życia na wyspie.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wytrwałość:-)
Opiekę podczas wyjazdu sprawowały: M. Wiśniewska, A. Kowalczyk, D.Mieloch oraz S.Jaroszewicz.














