Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Dyżury nauczycieli

Godziny dyżurów nauczycieli

w roku szkolnym 2018/2019

Nazwisko i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina

Narewska Anna - dyrektor szkoły historia  wtorek 13:00-15:30
Miśkiewicz Zbigniew - z-ca dyr. szkoły matematyka  środa 14:30-15:15
Wieczorek Grzegorz - z-ca dyr. szkoły biologia  poniedziałek 14:30-15:15
Bajger Aleksandra j. polski  wtorek 11:50-12:30
Baran Monika wf  wtorek 09:50-10:35
Bartosik Paweł chemia  czwartek 10:55-11:40
Bielewicz Paulina j.hiszpański  wtorek 10:55-11:50
Bobińska Anna geografia  piątek 08:50-09:40
ks. Borowicz Maciej religia  poniedziałek 12:45-13:30
Chrzanowska Małgorzata religia czwartek 12:45-13:30
Cieślak Joanna j.angielski poniedziałek 12:45-13:30
Czajczyński Jacek wf środa 11:00-11:35
Górecka-Pęder Beata matematyka wtorek 08:50-09:40
Gracz Izabela j.angielski piątek 11:20-11:40
Haładyn Katarzyna j.francuski, j.włoski wtorek 11:50-12:30
Iglewska-Mocek Henryka chór   13:40-14:25
Janiak Arkadiusz wf  środa 08:50-09:40
Janowska-Baran Karolina j.angielski  wtorek 09:50-10:35
Jeziorek-Knioła Dorota fizyka poniedziałek 12:45-13:30
Kaniecka Ewa matematyka środa 09:50-10:35
Karpiński Krzysztof informatyka   16:05-16:50
Kasper Małgorzata j.angielski piątek 11:50-12:35
Kiermasz Kamilla j. polski poniedziałek 09:50-10:35
Kowalczyk Anna j. angielski   09:50-10:40
Kozieł Katarzyna chemia poniedziałek 09:50-10:35
Kulawinek Grzegorz wf  poniedziałek 11:50-12:35
Łodzińska Marzena j. niemiecki wtorek 10:55-11:40
Maciejewska Agnieszka j.angielski, j.hiszp. poniedziałek 12:45-13:30
Maciejewska Eulalia j.rosyjski  środa 15:20-16:05
Maciejewski Ryszard informatyka środa 08:55-09:40
Masłowska Małgorzata fizyka  poniedziałek 10:55-11:40
May Wojciech j. polski czwartek 08:55-09:40
Miaśkiewicz Renata geografia   10:00-10:45
Michalska Anna wf poniedziałek 12:45-13:30
Michalska Monika wok/biblioteka poniedziałek 14:00-16:00
Mieloch Donata informatyka czwartek 11:50-12:35
Mikołajczak-Cholajda Monika j.polski poniedziałek 10:55-11:40
Moryksiewicz Lech wos wtorek 12:45-13:30
Olejnik Katarzyna psycholog  poniedziałek 16:00-17:30
Plebański Stanisław fizyka  wtorek 10:40-11:10
Pietrzak Magdalena biblioteka czwartek 08:00-08:45
Poziemska Katarzyna matematyka czwartek 08:00-08:45
Przygodzki Sławomir historia  wtorek 13:40-14:25
Rzepczak Katarzyna biologia czwartek 09:50-10:35
Sadłowska Anna matematyka czwartek 12:45-13:30
Sadowska Sylwia j. hiszpański   12:45-13:30
Sitko Agnieszka historia czwartek 14:30-15:15
Starczynowska Kinga j. angielski poniedziałek 13:40-14:25
Stępień Renata religia czwartek 09:50-10:35
Szymańska Monika j. angielski wtorek 10:55-11:40
Szymański Grzegorz wf / edb piątek 12:35-13:30
Świerblewska Małgorzata j. polski środa 10:55-11:40
Tomczak Beata biologia wtorek 16:05-16:30
Tomczak Leszek historia poniedziałek 11:50-12:35
Torbiarczyk Witold j.polski piątek 10:55-11:40
Wacowska Violetta wf  poniedziałek 10:55-11:40
Wawrzyniak Anna matematyka  czwartek 12:45-13:30
Weirauch Beata chemia  poniedzałek 12:45-13:30
Żmurkiewicz Agnieszka j. niemiecki  środa 12:45-13:30

 

Psycholog: mgr Katarzyna Olejnik

- poniedziałek godz.16:00 - 17:30

- wtorek godz.12:00 - 16:30

- środa godz.08:00 - 16:00

- czwartek godz.08:00 - 16:00

 

f m