X X
X X

Konkurs Naukowy EXPLORY 2019

Ania Krawczyk z kl. 3b1 i Karolina Kraus z kl. 2d2 prezentowały w maju wyniki swoich badań zanieczyszczenia powietrza zimą w Kaliszu na konkursie EXPLORY w Łodzi. Niestety, zabrakło im odrobiny szczęścia aby dostać się do ogólnopolskiego finału. Ale jest jeszcze szansa – Wy możecie pomóc im wygrać bilet na finał! Oto fragment listu od Organizatorów konkursu:
„Drodzy Młodzi Naukowcy!
Już jutro ruszamy z plebiscytem internautów #biletnafinał powered by LOTOS, dzięki któremu macie szansę dostać się do finału Konkursu Naukowego E(x)plory 2019, który odbędzie się w dniach 23-25 października 2019 w Gdyni.
Głosowanie rozpocznie się 14 czerwca o godz. 9:00 i potrwa do 24 czerwca 2019 do godz. 23:59 – szczegóły na stronie http://www.biletnafinal.explory.pl/.
Zwycięzca Plebiscytu zostanie ogłoszony 25 czerwca 2019 o godz. 12:00. Informacja o wynikach głosowania pojawi się na stronie internetowej Plebiscytu oraz na facebook.com/Explory.”
Pomóżcie Ani i Karolinie dostać się na ten finał! Zagłosujcie na ich projekt i zachęćcie do tego swoich znajomych. Pokażmy, że popieramy swoich!
Małgorzata Masłowska