X X
X X

Srebrne siatkarki

Nasza żeńska reprezentacja zajęła II miejsce w Finale Rejonu w piłce siatkowej. Zawody rozegrane zostały dnia 1 czerwca br. w hali Arena w Kaliszu. Pierwsze miejsce zajęły aktualne Mistrzynie Polski w rozgrywkach Licealiady – drużyna VII LO SMS z Kalisza, a trzecie miejsce drużyna z Zespołu Szkół Nr 1 z Ostrzeszowa. Skład : Alicja Gmyrek 3D3 (kapitan), Emilia Kusiak 3B2, Martyna Janiak 3D3, Alicja Korczyńska 3D3, Aleksandra Luty 1A, Aleksandra Kunicka 2G1, Nikola Pyłypiw 2F, Aleksandra Kostrzewa 1D, Martyna Sawicka 2A, Zofia Tarchalska 2A, Patrycja Bangrowska 1E, Sandra Woźniak 1C

GRATULACJE !

Szczególne podziękowania dla maturzystek, które po pandemicznej przerwie wróciły do treningu. Dziękuje za trzy lata gry dla szkoły i wywalczone medale m.in. III miejsce w Finale Wojewódzkim w pierwszej klasie. W tym roku szkolnym przed nami jeszcze zawody w siatkówce plażowej.