X X
X X

ZŁOTY MEDAL DLA EWY BARWIŃSKIEJ!

Historyczny ZŁOTY medal w szachach, awans do Mistrzostw Świata do lat 20, awans do Mistrzostw Polski Kobiet 2024, walka o wejście do olimpijskiej druży – to zdobyła Nasza uczennica Ewa Barwińska!!!

„Historia pisze się na naszych oczach. 17-letnia Ewa Barwińska z klasy 3a III Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu, reprezentantka klubu szachowego KTS Kalisz wywalczyła tytuł mistrzyni Polski do lat 20 w szachach! 🙂
Ewa tym samym ponownie stanęła na podium mistrzostw Polski do lat 20, w 2022 roku cieszyliśmy się ze srebrnego medalu, tegoroczny triumf jest jednak jeszcze bardziej cenny.
Dzięki zwycięstwu w zawodach Ewa będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata do lat 20 w szachach. Dodatkowo mistrzyni Polski ma prawo gry w finale Mistrzostw Polski Kobiet w 2024 roku. Tym samym będziemy mieli niezwykłą możliwość śledzenia pojedynków naszej juniorki w starcie z elitą polskich arcymistrzyń: Moniką Soćko, Klaudią Kulon, Aliną Kaszlińską czy Kariną Cyfką. Po raz pierwszy w historii zawodniczka z Kalisza dostąpi tego zaszczytu!” Szczegóły:

Jesteśmy bardzo dumni z Ewy i życzymy dalszych sukcesów! OGROMNE GRATULACJE!!! EWA – jesteś wielka!!!